Sosyal Medya Yönetimi

Takipçilerinizi sosyal medyada arttırmak, en etkili satış yolu olan ağızdan ağıza pazarlamayı tetikleyecektir. Kitleniz ile etkileşim halinde kalarak güçlü bir ilişki kurduğunuzda, sizden birden fazla satın alma yapma olasılığı çok yüksektir. Sosyal medya yayınlarınızda yorum, beğeni gibi etkileşimlerinizi arttırmanızı sağlayacağız. Bu oran takipçi sayınızla eş değer olarak yükselecektir.

Web sitenizin trafiğini arttırmak, olası satışları doğrudan etkileyecektir. Web sitenize yüksek miktarda ziyaretçi çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanıyoruz.

Stratejinizi geliştirmek, yürütmek ve hesabınızı kontrol altında tutmak için özel bir uzman sosyal medya hesap yöneticisi ataması yapılacak. Bu hesap yöneticisi, işinizi öğrenecek ve sizinle sürekli irtibat halinde olacak. Her gün sosyal medya yöneticinizle e-posta veya telefon yoluyla iletişim kurabileceksiniz.

Kampanyanızla birlikte süreceğimiz ilk adım araştırma yapmak ve strateji geliştirmektir. Başarının yol haritasını göstermek için kampanyanız için reklam stratejileri ve dönüşüm hunileri geliştiririz.

Markanıza özel sosyal medya içeriği ve reklamları geliştireceğiz. Kalite güvencesi için, bu içerik aylık içerik takviminde hazırlanabilir. Herhangi bir şey yaşanmadan önce inceleme ve onaylama fırsatı bulacaksınız.

Sosyal medya yönetimi hizmetimize günlük yönetim ve büyüme optimizasyonu dahildir. Tüm sosyal medya faaliyetlerini (yorumlar, mesajlar ve incelemeler) izliyoruz ve 12 saat içinde yanıt vermeyi amaçlıyoruz. Buna ek olarak, kanallarınızı büyütmek için organik taktikler (hashtags, takip eden, yarışma vb.) kullanacağız.

Sosyal medya yöneticiniz incelemeniz için aylık raporlar hazırlar. Kampanyanızın ilerlemesini istediğiniz zaman 24/7 görüntüleme yazılımımıza da erişebilirsiniz. Toplantılar açısından, ilerlemeyi tartışmak için haftalık, iki haftada bir veya aylık toplantılar düzenleyebiliriz.